ما در شبکه های اجتماعی

رویکرد فنی و حرفه‌ای استان مرکزی آموزش نیروی متخصص برای صنعت است
آشنایی با محیط واقعی کار با گسترش مراکز جوار کارگاهی
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای: استارتاپ‌ها حلقه اولیه حرکت کشور به سوی دانش‌بنیان‌شدن هستند
استان مرکزی قطب طرح کاربینی مشاغل مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور

در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در پيامي آغاز هفته دفاع مقدس را به رزمندگان، جانبازان و ایثارگران گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و خانواده محترمشان تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در یپام «غلامحسین حسینی نیا»، آمده است.

دفاع مقدس، واژه ای آشنا درحماسه‏های عزت آفرین ایران عزیز اسلامی مان می باشد که خاطرات دلاوری‏های رزمندگان، شهدا، ایثارگران و جانبازان، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند و سربلندی و پیشرفت ایران اسلامی مدیون مقاومت و پایداری این عزیزان است که باید سرلوحه فعالیت و عملکرد خود جهت تعالی بیشتر کشورمان قرار دهیم.

فرهنگ دفاع مقدس؛ فرهنگ ايثار، مجاهدت، مقاومت، صبر، اتحاد و همدلي می باشد زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم‏اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقاء بود و  تجليل و قدرداني از افرادي که برای صیانت از اسلام و تمامیت ارضی کشور بدون هیچ چشم داشتی با نثار جان و مالشان در این دفاع شرکت نمودند، محدود به زمان خاصی نیست.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نشان دهنده مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرز‌های میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و ملت شهید پرور ایران اسلامی به خصوص فعالان عرصه مهارت آموزی تبریک عرض نموده و از حماسه آفرینی جانبازان، آزادگان، ایثارگران و صبر و استقامت بی مثال خانواده محترم آنان به ویژه خانواده معظم شهدا تقدیر و تشکر می‌نمایم و از خداوند منان می خواهم در حفظ ارزش ها و دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی ما را یاری فرموده تا با مأموریت خطیری که همانا توانمندسازی منابع انسانی کشور است قدمی با آن عزیزان همراه باشیم.

نشانی

 اراک - خیابان قائم مقام نرسیده به میدان امام حسین (ع)

 

کد پستی 38177-9-3185

 

تلفن تماس: 3-32269001 (086)

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

کاربران
2
مطالب
82
نمایش تعداد مطالب
147019