شبکه های اجتماعی

کدامیک اهمیت بیشتری نسبت به دیگری دارد؟
اولین تشکل مربیان آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی با حضور بیش از یکصد مربی در اراک برگزار شد
نمایشگاه فرصت‌های شغلی مهارت‌ محور کم‌ سرمایه‌ بر در اراک افتتاح شد
برگزاری جلسه کارگروه تدوین استانداردهای آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای محلات
افتتاح اولین کارگاه آموزشی طلاب و خانواده های محترمشان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اراک

اولین تشکل مربیان آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در راستای توسعه مهارتهای نوین و تولید محتوای آموزشی به مدت یکروز در شهرستان اراک برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی این تشکل به منظور بازنگری شیوه های آموزشی و توسعه مهارتهای نوین و تخصصی و اهمیت تولید محتوا و نیز بررسی مسائل مربوط به آزمون های مهارتی درگروههای 10 گانه در مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران و خواهران اراک و با حضور مربیان بخش های دولتی و غیر دولتی ( آموزشگاههای آزاد) برگزار گردید.

در ابتدای این برنامه ، منصور جلیلوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی ضمن عرض خیر مقدم  گفت:  با توجه به پیشرفت علوم و فنون در جوامع مختلف ما نیز می بایست همسو با تکنولوژی روز قدم درآستانه تحول و پویایی برداریم  و ضمن احیای حرفه های سنتی ؛حرفه های نوین را آموزش دهیم وی با اشاره به اهمیت مشورت و هم افزایی مربیان به منظور انتقال تجربیات به یکدیگر ، برگزاری این تشکل را گامی مؤثر در راستای نیل به اهداف آموزشی دانست. و همچنین تولید محتوای آموزشی را نه تنها منجربه توسعه مهارت  دانست بلکه از آن را ابزاردرآمدزایی مربیان عنوان نمود.

امیدی معاون آموزش پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی نیز گفت: تمامی سیاستهای آموزشی سازمان به سمت کیفیت بخشی و ساختاردهی نظام آموزشی پیش می رود و در این خصوص ، همکاری و مشارکت و هم افزایی مربیان بیش از پیش مورد نیاز خواهد بود. در ادامه افزودندآینده نگری در مشاغل و بازنگری استانداردهای آموزشی بر این اساس ، از جمله برنامه های مهم این اداره کل در راستای نیل به اهداف سازمانی  رفع معضل بیکاری و توانمند سازی نیروی انسانی می باشد.

در پایان تشکل مربیان بر اساس رشته آموزشی در کارگاههای مربوطه مرکز خواهران و مرکزشهید سلیمانی اراک برگزار شد.

نشانی

 اراک - خیابان قائم مقام نرسیده به میدان امام حسین (ع)

 

کد پستی 38177-9-3185

 

تلفن تماس: 3-32269001 (086)

ما 41 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

کاربران
2
مطالب
75
نمایش تعداد مطالب
106412