شبکه های اجتماعی

کدامیک اهمیت بیشتری نسبت به دیگری دارد؟
اولین تشکل مربیان آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی با حضور بیش از یکصد مربی در اراک برگزار شد
نمایشگاه فرصت‌های شغلی مهارت‌ محور کم‌ سرمایه‌ بر در اراک افتتاح شد
برگزاری جلسه کارگروه تدوین استانداردهای آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای محلات
افتتاح اولین کارگاه آموزشی طلاب و خانواده های محترمشان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اراک

همرزم شهید سلیمانی:  مکتب تربیتی شهید سلیمانی متعلق به تمام آزادی‌خواهان جهان است.

مراسم دومین سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی  با تجمع اقشار مختلف جامعه که در این میان کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای نیز حضور داشتند در مصلا بیت المقدس اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل:یکی از رزمندگان جبهه مقاومت گفت: حاج «قاسم سلیمانی» یک مکتب تربیتی انسان ساز است که نه متعلق به ایران و جبهه مقاومت، بلکه متعلق به تمامی آزادی‌خواهان جهان بوده و مردم پنج قاره جهان عظمت وجودی او را می‌شناسند و خود را دلداده او می‌دانند.

سردار ابومهدی رزمنده جبهه مقاومت در آیین دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی که روز دوشنبه ۱۳ دی ماه در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار شد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در کنار تمامی ویژگی‌های شهید سلیمانی به صداقت و اخلاص آن شهید بزرگوار تاکید ویژه ای می‌کند، زیرا او در پرتو ایمان به خدا و دین‌مداری در تمامی امور صداقت و اخلاص در عمل را سرلوحه امور خود قرار داده بود.

وی افزود: سردار حاج قاسم سلیمانی خود را وقف انقلاب اسلامی کرده بود، به همین علت سیره این شهید بزرگوار می‌تواند چراغ راه عموم مردم به خصوص مسئولان و دولتمردان باشد. شجاعت، آینده‌نگری، اقتدار در برنامه‌ریزی و اجرای عملیات‌های مختلف، صداقت در گفتار و عمل از دیگر ویژگی‌های شهید سلیمانی است.

وی با اشاره به اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معتقد به حضور نیروهای ایرانی در سوریه بود، اظهار کرد: حضور نیروهای ایرانی در سوریه براساس حکم عقل و اخلاق است، چرا که اگر در سوریه مقابل دشمنان ایستادگی صورت نمی‌گرفت، امروز باید در کشورمان با متجاوزان روبرو می‌شدیم. همچنین در دوران جنگ تحمیلی، ۴۴ کشور جهان صدام را علیه کشور ما پشتیبانی می‌کردند و تنها کشوری که به حمایت از جمهوری اسلامی برخاست سوریه بود، لذا در شرایط کنونی به لحاظ اخلاقی، رزمندگان ایرانی موظفند از ثبات و امنیت این کشور در برابر توطئه‌های استکبار جهانی دفاع کنند.

بنا به همین گزارش در پایان مراسم از کتاب با عنوان "اسم قشنگ قاسم" رونمایی شد.

 

نشانی

 اراک - خیابان قائم مقام نرسیده به میدان امام حسین (ع)

 

کد پستی 38177-9-3185

 

تلفن تماس: 3-32269001 (086)

ما 94 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

کاربران
2
مطالب
75
نمایش تعداد مطالب
106444