نظرسنجی

کدامیک اهمیت بیشتری نسبت به دیگری دارد؟
پیام تبریک مدیرکل محترم بمناسبت شش مردادماه
برگزاری چهارمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابع وزارت کار و امور اجتماعی در استان مرکزی
نشست مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و قرارگاه مهارت آموزی نیروی های مسلح
نشست خبری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی با اصحاب رسانه
برگزاری جلسه کارگروه شورای مهارت با حضور مدیرکل ، ،معاون آموزش و پژوهش ،مسئول حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی و سایر مدیران دستگاههای متبوع استان در محل استانداری

جلسه آموزشی با حضور معاون سپاه روح الله استان مرکزی  ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی ، معاون آموزشی و مسئول حراست اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل جلسه هم اندیشی با هدف توسعه مهارت آموزی در مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین برگزار گردید .

در این نشست جلیلوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با بیان اینکه یکی از اهداف مهم سازمان توانمند سازی افراد جامعه به ویژه مناطق کم تر توسعه یافته و برقراری عدالت اجتماعی درحوزه مهارت آموزی است .

در ادامه این نشست معاونت اجتماعی سپاه گفت با توجه به اینکه در این سازمان  ظرفیت های خوبی چه از لحاظ مکانهای آموزشی و منابع انسانی مجرب وجود دارد که می توان با همکاری طرفین گام های موثری را در جهت ارتقاء  و توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در سطح استان  به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته برداشت.

 وی تأثیر آموزشهای فنی و حرفه ای را درکاهش آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از جرایم مهم برشمرد و افزود: داشتن جامعه‌ای پویا و سالم و با نشاط نیازمند برنامه‌ریزی و مشارکت همه متولیان و دست اندرکاران بوده و در سال‌های اخیر تلاش شده است با مشارکت سازمان‌ها و نهادهای مختلف اقدامات اثر بخشی در سطح استان صورت گیرد.

دسترسی سریع

نشانی

 اراک - خیابان قائم مقام نرسیده به میدان امام حسین (ع)

 

کد پستی 38177-9-3185

 

تلفن تماس: 3-32269001 (086)

آمار سایت

کاربران
2
مطالب
87
نمایش تعداد مطالب
77124

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم