نظرسنجی

کدامیک اهمیت بیشتری نسبت به دیگری دارد؟
دفترچه دوره های شش ماهه دوم1400
افتتاح مرکز آموزشی جوارکارگاهی و بین کارگاهی در بزرگ ترين شركت خدمات تجهيزات سنگين راهسازي، معدني و كشاورزي كشور؛ شرکت هسکو شهرستان اراک
منصور جلیلوند: تعمیم مهارت آموزی راهکار برون رفت از بیکاری است.
كسب رتبه اول جشنواره شهيد رجايي توسط اداره‌ کل آموزش فنی و حرفه اي استان مركزي

براساس تفاهم فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی و صدا و سیمای استانی در سالجاری با هدف معرفی توانمندیهای مهارتی اداره کل و مراکز آموزشی منعقد گردید.

ادامه مطلب...

جلسه کارشناسی و تخصصی با حضور کارشناسان و نمایندگان محترم سازمانها و دستگاههای ذیربط و مرتبط با حوزه پسماند و بازیافت؛« اداره کل حفاظت و محیط زیست، سازمان مدیریت پسماند، شرکتهای صنعتی،سازمان صنعت ،معدن و تجارت  » در محل سالن جلسات  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.

ادامه مطلب...

در راستای توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای درشش ماهه  نخست  سالجاری  مجوز تأسیس  نه آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در استان مرکزی  صادر شد.

ادامه مطلب...

مسابقات رباتیک در رشته ربات فوتبالیست در مرکز امام مهدی(ع) شهرستان اراک در مرحله شهرستانی با حضور 34 تیم برگزار شد.

ادامه مطلب...

مرکز جوار کارگاهی بین کارگاهی در شرکت هسکو ؛ نخستين و بزرگ ترين شركت خدمات تجهيزات سنگين راهسازي، معدني و كشاورزي در كشور؛ با حضور مدیرعامل شرکت و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی و معاون آموزش و رئیس ادره آموزش و کارشناس صنایع و مسئول حراست اداره کل افتتاح شد.

ادامه مطلب...

آقای امیدی سرپرست مدیریت  تعاون؛ اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه از نزدیک با توانمندیها و امکانات موجود در مرکز خواهران اراک آشنا شدندو از کارگاهها ی مرکز بازدید کردند.

ادامه مطلب...

به منظور بررسی مشکلات آموزشگاههای آزاد طراحی و دوخت جلسه ای با حضور اعضای انجمن و رئیس کمیته ارزشیابی شهرستان اراک تشکیل گردید .

ادامه مطلب...

دسترسی سریع

نشانی

 اراک - خیابان قائم مقام نرسیده به میدان امام حسین (ع)

 

کد پستی 38177-9-3185

 

تلفن تماس: 3-32269001 (086)

ما 54 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

کاربران
2
مطالب
86
نمایش تعداد مطالب
89282