آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  صنایع و دانشگاهها مهمترین جوامع هدف آموزشهای مهارتی استان مرکزی  تاریخ: 9/8/1397
در راستای توسعه آموزشهای مهارتی در بخش صنایع مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی طی بازدید از خط تولید شرکت شایان برق با مدیران این مجتمع صنعتی دیدار کرد.


 

در راستای توسعه آموزشهای مهارتی در بخش صنایع مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی طی بازدید از خط تولید شرکت شایان برق با مدیران این مجتمع صنعتی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی سعیدرضا شاه محمدی در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم گسترش مهارت آموزی در صنایع استان اظهار داشت: آموزش فنی و حرفه ای استان نظر ویژه ای نسبت به صنایع و دانشگاهها داشته و تلاش می کنیم ارتباط با صنایع را افزایش دهیم و این بازدید نیز در همین راستا شکل گرفته .

وی از لزوم توجه به اخلاق حرفه ای گفت و افزود:آموزش رفتار سازمانی به شاغلین صنایع می تواند در افزایش کارایی و بهره وری ایشان موثر باشد و صنایعی که دارای مشتریان خارجی بوده و ارتباطات فرامنطقه ای را در دستور کار خود دارند می توانند با استفاده از گواهینامه های مهارتی صادر شده توسط آموزش فنی و حرفه ای از اعتبار بین المللی آن بهره برده و به اعتبار کالا و خدمات خود بیافزایند و جایگاه شرکت ها را ارتقا بخشند.

شاه محمدی بیان کرد: امروز فرصت مغتنمی است تا شرکتهایی که سطح تولید خود را کاهش داده اند با استفاده از وقت آزاد حاصل از این امر به آموزش کارگران بپردازند و صنایع را برای حضور پررنگ و قدرتمند در فرصتهای طلایی پیش رو آماده نمایند.

 

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :256491