آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی: استعداد یابی و هدایت جوانان به سمت آموزش های کاربردی ضروری است  تاریخ: 10/10/1397
منصوری بر استعداد یابی و هدایت استعداد های جوانان و نوجوانان به سمت آموزش های کاربردی تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی و به نقل از خبرگزاری شبستان اراک، محمد رضا منصوری در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی ، با اشاره به اهمیت استعداد یابی از دوران کودکی و نوجوانی و هدایت استعدادها به سمت آموزش های کاربردی افزود: فرزندان این مرز و بوم آینده سازان ایران اسلامی هستند و باید برای حرکت درست و آگاهانه آنان برنامه ریزی داشته باشیم.

 

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، آموزش های فنی و حرفه ای زمینه ساز توسعه صنعت و صادرات در کشور است، افزود: این آموزش ها در صورتی تاثیر گذار خواهد بود که استعدادیابی در سنین کودکی انجام و در سن نوجوانی  در فرد نهادینه شده و با ارائه آموزش های لازم، هدایت شود.

 

این مقام مسئول ضمن تقدیر از فعالیت  های صورت گرفته توسط مدیریت و پرسنل مجموعه آموزش های فنی و حرفه ای استان مرکزی، گفت: ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جامعه امری ضروری است و حمایت های لازم در جهت افزایش جایگاه این آموزش ها در جامعه از اهمیت زیادی برخوردار است .

  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی نیز در سخنانی در خصوص نقش مهم گسترش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار و نیز لزوم ترویج فرهنگ مهارت آموزی در بین اقشار مختلف جامعه به منظور رفع فقر مهارتی تاکید کرد.

سعید رضا شاه محمدی به ارائه گزارش درخصوص عملکرد مهارت آموزی در  بخش صنعت، جوار دانشگاه، مراکز ثابت و سیار و زندان، اشاره کرد و از تشکیل شورای مهارت در شهرستان ساوه به ریاست فرماندار خبر داد.

در این دیدار که با حضور روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای ساوه و زرندیه برگزار شد، مشکلات و تنگناهای پیش روی آموزش در این دو شهرستان بررسی شد.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :236671