آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  برگزاری جشنواره تجلیل ازکارگران، کارفرمایان، گروه های کارو واحدهای نمونه استان مرکزی  تاریخ: 5/12/1397
طی مراسمی باحضور معاون تنظیم روابط کار وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،مدیران و مسئولین اجرایی استان مرکزی جشنواره تجلیل ازکارگران، کارفرمایان، گروه های کارو واحدهای نمونه استان مرکزی در اراک برگزارشد


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی،در این جشنواره حاتم شاه کرمی از راه اندازی  سامانه جامع روابط کاردر سه ماه آتی با هدف شفافیت و سلامت کار در کشور خبر داد

وی اظهار داشت: کارگران و کارفرمایان یک بار در پیشخوان دولت به این سامانه وارد شده و تعیین هویت می شوند و پس از آن نیازی به مراجعه حضوری به شعب تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیست.

معاون تنظیم روابط کار وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه گفت: 13 هزار تشکل کارگری و کارفرمایی برای تقویت فعالیت ها در کشور ایجاد شده و فعالیت 254 تشکل در استان مرکزی به عنوان پایتخت صنایع کشور ناچیز است که باید در این خصوص اهتمام جدی صورت گیرد.

شاه کرمی در بخش دیگری از سخنانش افزود: شرایط اقتصادی سختی در کشور حاکم شده و نمی توان برای آن از قوانین و دستورالعمل ها در شرایط عادی استفاده کرد.

وی اظهار داشت: کارگروه رفع موانع تولید به طور جدی به دنبال رفع مشکلات فعالان حوزه تولید و صنعت در استان ها است زیرا حفظ تولید و اشتغال پایدار از اولویت این کارگروه است.

در حاشیه این آیین مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت : آموزشهای مهارتی در راستای توانمند سازی کارآفرینان می توانند  بسیاری از مشکلات موجود را با آگاه سازی این عزیزان نسبت به قوانین و بازاریابی و مهارتهای تخصصی شغلیشان حل نمایند. شاه محمدی افزود این اداره کل آمادگی دارد آموزشهای مورد نیاز جامعه کارآفرینی استان را ارائه نماید.

 

 
 
 
     
  

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :225454