آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه  تاریخ: 25/8/1398
باحضور مهارت آموزان کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر با همکاری بهزیستی شهرستان شازند اجرا شد.به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای آستانه،منوچهر عزیزی در این خصوص اظهارداشت: کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با هدف آگاهی بخشی و افزایش سطح اطلاعات، ویژه مهارت آموزان  مرکز آموزشی با همکاری اداره بهزیستی شهرستان شازند برگزارشد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای همچنین در بخش دیگری  از سخنان خود گفت: در قرن حاضر سوء مصرف مواد به عنوان یکی از مشکل های بهداشتی، درمانی و اجتماعی شناخته شده است. اعتیاد علاوه بر آسیب های شدید و عمیق جسمی و روانی در فرد معتاد منجر به آسیب اجتماعی او می گردد. و اثرات سوء مصرف مواد مخدر از جمله تریاک ، هروئین بیشتر اثرات سوء جسمانی دارد ولی مواد مصرفی جدید مانند گل علاوه بر اثرات سوء جسمانی اثرات سوء روانی بسیار شدیدی بر روی فرد دارد.
عزیزی افزود:در این کارگاهها آشنایی با انواع مواد  از جمله گل و اثرات آن ها، باورهای شایع و اشتباه در مورد اعتیاد و مواد مخدر،آسیب های روانی و اجتماعی و...مطرح و به سوالات حاضرین از سوی مدرسین مربوطه پاسخ داده شد.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :335635