آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

صنایع و دانشگاهها مهمترین جوامع هدف آموزشهای مهارتی استان مرکزی
 

در راستای توسعه آموزشهای مهارتی در بخش صنایع مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی طی بازدید از خط تولید شرکت شایان برق با مدیران این مجتمع صنعتی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی سعیدرضا شاه محمدی در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم گسترش مهارت آموزی در صنایع استان اظهار داشت: آموزش فنی و حرفه ای استان نظر ویژه ای نسبت به صنایع و دانشگاهها داشته و تلاش می کنیم ارتباط با صنایع را افزایش دهیم و این بازدید نیز در همین راستا شکل گرفته .

وی از لزوم توجه به اخلاق حرفه ای گفت و افزود:آموزش رفتار سازمانی به شاغلین صنایع می تواند در افزایش کارایی و بهره وری ایشان موثر باشد و صنایعی که دارای مشتریان خارجی بوده و ارتباطات فرامنطقه ای را در دستور کار خود دارند می توانند با استفاده از گواهینامه های مهارتی صادر شده توسط آموزش فنی و حرفه ای از اعتبار بین المللی آن بهره برده و به اعتبار کالا و خدمات خود بیافزایند و جایگاه شرکت ها را ارتقا بخشند.

شاه محمدی بیان کرد: امروز فرصت مغتنمی است تا شرکتهایی که سطح تولید خود را کاهش داده اند با استفاده از وقت آزاد حاصل از این امر به آموزش کارگران بپردازند و صنایع را برای حضور پررنگ و قدرتمند در فرصتهای طلایی پیش رو آماده نمایند.

 

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :256507