آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

مراسم گرامیداشت روز زن و مقام مادر با حضور بانوان همکار در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی ، ویژه برنامه‌ای به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور بانوان همکار در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکز ی برگزارگردید

 سعید رضا شاه محمدی  با تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به بانوان همکار و بویژه به مربیان ، صبر و شکیبایی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان ویژگی هایی بارز آن حضرت یاد کرد و خواستار الگو سازی رفتار آن حضرت در خانواده‌ها شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای  افزود: از ویژگی های بارز حضرت فاطمه زهرا (س) می‌توان به دیدگاه ایشان در همسرداری و تکریم خانواده، تربیت صحیح فرزندان، ولایت مداری و حمایت همه جانبه آن حضرت از مقام والای ولایت اشاره کرد و همچنین احادیث گهربار و کلمات قصار این بانوی بزرگوار همه و همه نشان از بالندگی روحی و معنوی غیرقابل وصف ایشان دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود  به تبیین جایگاه و مقام شامخ زن و مادر از دیدگاه امام راحل پرداخت و گفت: بیستم جمادی الثانی هر سال به یمن زاد روز بانوی نمونه اسلام حضرت فاطمه و به ابتکار حضرت امام خمینی (ره) روز زن و روز مادر در نامگذاری شده است، که بدون تردید انتخاب چنین روزی به عنوان روز زن به معنای انتخاب زیبا‌ترین، متعالی ترین و مقدس‌‌ترین الگو برای زنان مسلمان، بلکه زنان همه جهان است.

شاه محمدی  گفت: باید تلاش شود با تکیه بر تعالیم همه معصومین و توسل به ارواح طیبه آنان، ظرفیتی در خودمان به وجود بیاوریم تا افراد موثر و تحول آفرینی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) باشیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای  با تشکر از تلاش ها و پشتکار بانوان همکار ،اظهار امیدواری کرد که در سالهای آینده شاهد شکوفایی اقتصادی و پیشرفت کشور عزیزمان باشیم.

شایان ذکر است در این آیین ضمن توزیع شاخه‌های گل و اهدای لوح تبریک  از سوی  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در بین بانوان کارمند وحضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران اراک از بانوان همکار تجلیل  بعمل آمد.

.

 

 
 
 
     
  

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :225449