آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

حضور پررنگ کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در مراسم گرامیداشت 13آبان
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی،در حاشیه مراسم باشکوه بزرگداشت یوم ا...13 آبان ماه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی سعیدرضا شاه محمدی مدیرکل گفت: تا زمانی که ملت ما حسینی و ایرانی بمانند و به هویت ملی واعتقادی خود پایبند و وفادار باشد دشمنان قسم خورده و در راس آن آمریکای جنایتکار دست از این شرارت ها و دخالت ها بر نخواهند داشت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به این که ملت ایران رکورد مقابله با توطئه‌های آمریکا در ذهن جهانیان، مسلمانان و مستضعفان را به نام خود ثبت کرده است. اظهار داشت: آمریکایی‌ها از اقدام براندازانه نظامی، تضعیف قدرت دفاعی، مخالفت با قدرت و پیشرفت اقتصادی و ایجاد بحران‌های امنیتی، فضاسازی‌های سیاسی و ایجاد تنش با همسایگان برای تضعیف ایران استفاده کرده‌اند اما همه اینها نتیجه‌ای جز قوی‌تر شدن ایران نداشته است.

وی گفت: علی رغم 4 دهه دشمنی آمریکا علیه ایران و استفاده از ابزارهای مختلف تهدید و تحریم، بدلیل مقاومت جانانه مردم ایران در برابر سیاستهای خصمانه نظام سلطه مجموعه دشمنان اعتراف نموده‌اند که ایران از قبل قدرتمندتر شده است.

شاه محمدی  خاطرنشان کرد: آنچه برای ملت ایران عزت، اقتدار و جبران تحقیر گذشتگان را ایجاد نموده است به پشتوانه قدرت لایزال الهی بوده است

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :256492