آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

استاندار مرکزی: مهارت آموزی زمینه ساز پیشرفت و توسعه کشور است
آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای (6 مرداد)، گفت: مهارت آموزی زمینه ساز پیشرفت و توسعه کشور و زیربنای رونق تولید، اشتغال و کارآفرینی است.

به گزارش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است: نامگذاری 6 مرداد  ماه بعنوان روز  ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای یادآور ضرورت‌های فناورانه کشور و تطبیق دادن مهارت‌های نیروی انسانی با تحولات فناوری و  فرصت مناسبی برای نشر و ترویج فرهنگ مهارت آموزی بعنوان زیربنای رونق تولید، اشتغال و کارآفرینی است.

وی بیان کرده است: بدون تردید رشد و توسعه همه جانبه کشور مستلزم تربیت نیروی انسانی ماهر ، متخصص و کار آفرین است تا در سایه تحولات نوین اقتصادی و تحقق ایده های خلاقانه میهن اسلامی به سوی شکوفایی اقتصادی گام برداشته و به جایگاهی که شایسته آن است دست یابد.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: امسال که با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام سال  "رونق تولید" نامگذاری شده است، تلاش برای مهارت افزایی جوانان که بسترساز رونق تولید و اشتغال و بهبود شرایط اقتصادی کشور می باشد، رسالت مهم  نظام آموزشی کشور  است و مشارکت همگانی و هم افزایی دستگاه های اجرائی را  می طلبد.

آقازاده  ضمن تبریک روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای  به همه تلاشگران عرصه مهارت آموزی استان مرکزی از زحمات و تلاش های این عزیزان قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روزافزون را  مسألت  کرده است.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :308314