آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و توزیع برق استان مرکزی
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ، و شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی منعقد شد
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت: در راستای گسترش همکاری علمی و آموزشی مشترک و نیز افزایش سطح دانش فنی و مهارتی ،تفاهم نامه ای بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی منعقد شد . سعید رضا شاهمحمدی بابیان اینکه توسعه فرهنگ مهارت آموزی باید در جامعه رواج یابد،افزود: مدرک گرایی باید همراه با تخصص و مهارت باشد تا منجر به ایجاد اشتغال شود.

دبیر شورای مهارت استان مرکزی افزود: بررسی و تصویب سرفصل های  آموزشی حاصل از نتایج جلسات مشترک و ثبت آنها در پرتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان استاندارد آموزشی،صدور گواهینامه های مربوطه پس از گذراندن دوره های آموزشی ایمنی در برق براساس سرفصل های  مشخص شده برای جامعه هدف طبق ضوابط و قوانین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشوروبرگزاری آزمون تعیین سطح از مربیان معرفی شده توسط شرکت توزیع برق از جمله تعهدات فنی و حرفه ای استان در این تفاهم نامه به شمار می رود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی نیز گفت: هدف از انعقاد تفاهم نامه این شرکت با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استفاده  از تمام ظرفیت طرفین برای ایجاد و توسعه همکاری های آموزشی ،علمی و پژوهشی،کاهش حوادث ناشی از برق گرفتگی در صنوف مختلف، کارگران ساختمانی و مهندسین ناظر ساختمانی است.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :337304