آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

نشست مشترک کمیته مهارت افزایی کارکنان وظیفه نیروهای نظامی استان مرکزی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی  در اولین روز هفته ملی مهارت  نشست مشترک کمیته مهارت افزایی کارکنان وظیفه نیروهای نظامی استان مرکزی  با حضور  نمایندگان دستگاههای مرتبط برگزار شد.
در این نشست که با حضور نمایندگان نیروهای مسلح  استان و ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای ، جهاد کشاورزی و ورزش و جوانان برگزار شد   سردار روشنی ضمن ابراز رضایت از نحوه برگزاری این طرح در بین سربازان گفت : طبق منویات مقام معظم رهبری  می بایست برنامه ریزی دقیق صورت پذیرد  تا هر جوان ایرانی پس از اتمام  دوران مقدس خدمت وظیفه با حداقل یک مهارت آشنا شوند تا بتوانند  بلافاصه به بازار کار وارد شوند.
نماینده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تشکر از همکاری ارزشمند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی  گفت  عملکرد قرارگاه در استان ستودنی و برای سایر مناطق نمونه عملیاتی می باشد.
در ادامه این نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی  ضمن تبریک آغاز هفته ملی مهارت از همکاری نزدیک نیروهای مسلح  استان قدردانی و به بیان عملکرد سه ماهه سال ۹۸ این حوزه پرداخت .
سعیدرضا شاه محمدی گفت: هدف این طرح ارائه  هدفمند آموزش های منجر به اشتغال  به جوانان  عزیز  می باشد و امیدواریم با ارتقا سطح کیفی آموزشها کلیه اهداف این طرح محقق شود
دبیر شورای مهارت استان افزود با همکاری نزدیک و بررسی موانع می توان روند خدمت رسانی را تسریع و مشکلات موجود را مرتفع کرد.
وی در ادامه استفاده از پرسنل دارای مهارت به عنوان استاد کار را یکی از راهکارهای مهم تحقق نهضت مهارت افزایی در این حوزه دانست.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :337326