آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

برگزاری اولین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی باحضور اعضای جدید
ه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی ،سید علی آقازاده روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی افزود: مشکلات در حوزه روابط عمومی و رسانه ها زیاد است اما این قشر باید با همه تلاش خود را برای همسویی با جریان توسعه به کار گیرند.
وی بیان کرد: روابط عمومی ها باید در راستای جریان همسو با اهداف دستگاه مطبوع خود گام های بلندی بردارند و نخستین ایستگاه همراه با این هدف متعالی ارتباط با مطبوعات و رسانه ها است.
استاندار مرکزی ادامه داد: مطبوعات با وجود مشکل گرانی کاغذ، کمبود تجهیزات و استقبال نکردن مردم از رسانه های چاپی همه تلاش خود را برای حل مشکلات جامعه و ارایه عملکرد دستگاه های اجرایی به کار گرفته اند.
آقازاده تصریح کرد: مشکلات گرانی کاغذ برای مطبوعات حل شدنی است و برخورد جدی با انحصارکنندگان کاغذ در دستور کار قرار دارد و دولت برای رفع این مشکل رقم های خوبی را در ورود کاغد با ارز دولتی در نظر گرفته است.
وی گفت: روابط عمومی ها در بسیاری مواقع جدی گرفته نشده اند در حالیکه شاغلان این حوزه در هر دستگاه باید از بهترین نیروها و افراد آگاه، مطلع و باهوش انتخاب شوند.
این گزارش همچنین می افزاید در این  مراسم که باحضور استاندار،معاون و مسئولین ارشد استانداری مرکزی،اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان و خانه مطبوعات  اعطای احکام اعضای شورای روابط عمومی از سوی استاندار به اعضای این شورا اعطا شدبرگزارشد  فرجی مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان حکم  خزانه داری این شورا از سوی استاندار دریافت نمود.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :273186