آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری:تاکید بر مهارت آموزی در حوزه بانوان
 

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، زهرا فرجی در چهارمین نشست هم اندیشی بانوان فعال در حوزه خانواده استان مرکزی که در مرکز درجه یک و تخصصی اراک برگزار شد، گفت: توانمند سازی بانوان و ایجاد اشتغال پایدار برای این عزیزان امری ضروری است.

مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری مرکزی افزود: باید مهارت ها به گونه ای باشد که خروجی آن منجر به شغل و درآمد زایی باشد.

وی از تهیه و تدوین طرح مهارت خانه به خانه خبر داد و اضافه کرد: طرح مهارت خانه به خانه برای زنان را تهیه و در کارگروه بانوان و خانواده استان مطرح کنیم.

این مقام مسئول همچنین به اجرای طرح های کوتاه مدت و زودبازه نیز اشاره کرد و ادامه داد: این طرح ها باید گسترش یابد چرا که در بانوان ایجاد انگیزه کرده و آنها را برای حضور در مراکز آموزش مهارتی ترغیب می کند.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی همچنین به طرح کار آفرینی در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: آموزش برای زنان آسیب دیده و دختران در دستور کار قرار گیرد.

در این مراسم بانوان که با حضور شاه محمدی مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان مرکزی برگزار شد بانوان فعال در حوزه زنان و خانواده با حضور در مرکز خواهران از کلاس ها و دوره های آموزشی این سازمان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های آموزشی و فرهنگی اداره کل فنی و حرفه‌ای قرار گرفتند.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :273186