آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  عقد تفاهمنامه آموزشی راه اندازی مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک  تاریخ: 9/9/1398
با تبادل تفاهم نامه میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی و دانشگاه آزاد اراک مقدمات تاسیس مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی در این دانشگاه مهیا شد.


 

با تبادل تفاهم نامه میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی و دانشگاه آزاد اراک مقدمات تاسیس مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی در این دانشگاه مهیا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی : سعیدرضا شاه محمدی گفت جامعه به فارق التحصیلان دانشمند و توانمند نیاز دارد و با تاسیس این مرکز دانشجویان می توانند در کنار دوره های رسمی آموزشی دانشگاهی با شرکت در دوره های کوتاه مدت مهارتی توانمندی های خود را افزایش داده و محیای ورود به بازار کار شوند.

 مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت: از آنجایی که دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاه نسل سوم از مجموعه های آموزشی پیشرو محسوب می شود این آمادگی وجود دارد تا با همکاری نزدیک و هم فکری و هم افزایی امکانات موجود خدمت ارزنده ای به جوانان و دانشجویان ارائه داد. و دانشگاه آزاد بدلیل خصوصی بودن دارای خصوصیت انعطاف پذیری ایست و این مزیت نسبی می تواند در پیشبرد اهداف تفاهمنامه بسیار موثر باشد و انتظار می رود این مرکز با حمایت های ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی اراک از سایر مراکز استان موفق تر عمل نماید.

وی افزود : امیدواریم با انععقاد این تفاهم نامه در کنار دانشگاه یاری گر دانشجویان و فارغ التحصیلان جامعه دانشگاهی در امر اشتغال باشیم.

دبیر شورای مهارت استان مرکزی  اظهار داشت: می توان تبدیل فارغ التحصیل به کارآفرین را از اهداف این طرح برشمرد و امیدواریم دانشجویانی که به این مرکز مراجعه می کنند نه تنها در اسرع وقت به بازار کار وارد شوند بلکه به عنوان قشر فرهیخته زمینه اشتغال سایرین را نیز بوجود آورند

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :335635