آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  برگزاری مراسم روز جانباز در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی  تاریخ: 20/1/1398
به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز مراسمی با حضور مدیرکل وجانبازان و جمعی از همکاران در سالن جلسات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی، در این مراسم که با حضور مدیرکل ، امام جماعت و جمعی از همکاران و مسئولین واحدها برگزار شد،

شاه محمدی ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و گرامیداشت  روز جانباز و همچنین شهدای مدافع  حرم و ایثارگری آنان ،با بیان اینکه جانبازان اصلی همسران این عزیزان هستند اظهار داشت: این همسران با فداکاری و ایثار در پایداری و بانشاط بودن جانبازان نقش اساسی دارند. در زمانی که مردان و زنان با کوچکترین مشکل خود را می‌بازند معرفی این بانوان که سال‌ها پای همسران خود مانده اند.

وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن نام و یاد دلاورمردی این عزیزان که بحق یاور راستین حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) جزء با تبعیت بی  چون و چرا از پیشوا و مقتدای زمان معنا و مفهومی نمی‌یابد عنوان داشت:تجلیل از ایثارگران عزیز بزرگداشت فرهنگ ایثار و شهادت است و یادگاران دفاع مقدس حامل پیام شهیدان و انقلاب به نسلهای آینده خواهند بود.

 شایان ذکر است به رسم یادبود با اهدای لوح از مجاهدتها و رشادتهای جانبازان سرافزار این اداره کل تقدیربعمل آمد

 

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :256467