آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی :مشکل اساسی جامعه عدم شناخت فرهنگ مهارت افزایی است  تاریخ: 4/9/1398
در دیدار مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی توسعه مهارت آموزی مورد گفتگو قرارگرفت.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ،سعیدرضا شاه محمدی مدیرکل در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت:مشکل اساسی جامعه عدم شناخت دقیق فرهنگ مهارت افزایی است وی افزود:توسعه این فرهنگ در آینده می تواند نگرش خانواده ها به اشتغال را تغییر داده و بهبود بخشد.
وی در ادامه  با معرفی توانمندی های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در استان افزود:خدمت به جامعه ایثارگران برای این مجموعه از افتخارات ارزنده است و این آمادگی وجود دارد که  این اداره کل با تمام توان  و  با ارائه خدمات آموزشی یاریگر این عزیزان باشد.
وی خاطر نشان کرد یکی از خصوصیات خوب آموزش های فنی و حرفه ای در کشور انعطاف پذیری آموزش ها است که امیدواریم با وجود تهسیلات و با هم افزایی دو دستگاه توفیق انجام اقدامات و خدمات در خور شان جامعه ایثارگری  میسر گردد.
در ادامه این نشست انصاری فر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن تاکید بر اینکه مهارت آموزی بسترساز توسعه اقتصادی و رفع معضل اشتغال ایثارگران است، گفت: در قانون تاکید شده که از خدمات سازمان فنی و حرفه‌ ای برای آموزش استفاده شود.
وی با اشاره به شرایط فعلی کشور بر ضرورت درک متقابل و همیاری بیشتر تأکید کرد و خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ایجاد همگرایی و اهتمام بیشتر بنیاد  و سایر دستگاه ها در دستیابی به اهداف آموزشی بیش‌ازپیش احساس می‌شود و امیدواریم ، امکان ارائه خدمات مطلوب به مشمولین را فراهم تا شاهد ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات‌رسانی به جامعه شاهد و ایثارگر باشیم.
انصاری فر ضمن توجه و تکریم جایگاه ایثارگران، حفظ شأن و منزلت ایشان را از ضروریات در هر زمان و مکانی برشمرد و ابراز امیدواری کرد بخش عمده ای از خانواده های شهدا و ایثارگران استان می توانند مخاطبین شایسته ای برای آموزش های فنی و حرفه ای باشند.
وی اضافه کرد: در این راستا شایسته است که با برنامه ریزی محتوایی همراه با زمان بندی بتوانیم یک هم افزایی بین دستگاهی ایجاد و مسیری را در راستای خدمت گذاری هرچه بیشتر به این عزیزان طراحی کنیم.

 

 
 
 
  
 

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :335632