آموزشهای فنی و حرفه ای محور کار آفرینی و بهره وری منابع انسانی است

 

 

 آرشیو خبری
.....................................
 
 

  دیدارمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی با خانواده شهدا همزمان با هفته بسیج  تاریخ: 6/9/1397
همزمان با هفته بسیج با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی و هیات همراه ایشان از ایثار ،اخلاص و از خود گذشتگی و صبوری خانواده شهید والامقام مرتضی امینی تجلیل بعمل آمد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی:شاه محمدی مدیرکل  با تجلیل از صبر، و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، اظهار داشت : این خانوادهای ارزشمند، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور عزیزمان به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب به نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کردند و این امر  در نزد خدای متعال از اجری بزرگی برای آن شهید و همچنین خانوادشان خواهد داشت.

شاه محمدی، تصریح کرد: مردم ایران باید بدانند این امنیت و آزادی مرهون ایثارگری  و فداکاری های این شهدا و بلاخص خانواده‌های ایشان هستند چرا اگر آنها در جبهه های جنگ مقاومت و ایستادگی نمی کردند هم اکنون این امنیت و آزادی را در کشورمان وجود نداشت .

شایان ذکر است درادامه این دیدار خانواده شهید امینی به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت‌های شهید والامقام پرداختندو همچنین با اهدای لوح سپاس از فداکاری و رشادت های خانواده شهید والامقام تقدیر شد

 

 

 
 
 
     
  

 

 

 

 
الزامات  قانونی
     
                                                             
 در ارتباط بودن                                     
درباره ما                                    

 ©2018
 Markazitvto.irmarkazi@irantvto.ir | Developed by Noujan Inl co.
تعداد بازدید کنندگان :224280