همزمان با هفته ملی مهارت طهرانی فرماندار خمین و هیئت همراه از تجهیزات و توانمندی های مرکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید نمود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل استان مرکزی در این برنامه طهرانی فرماندارشهرستان خمین ضمن بازدید ازکارگاه های آموزشی مرکز اظهارداشت:توسعه اقتصادی هرجامعه در گروه داشتن منابع انسانی ماهر و متخصص است و توانمندسازی افراد را می توان با عبور از گذر مهارت آموزی که متولی آن در کشور سازمان آموزش فنی و حرفه ای است محقق نمود.
طهرانی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری افزود:می توان گفت توانمندیها و تجهیزات آموزشی که در مراکز آموزشی فنی و حرفه ای درسطح استان یافت در پرورش نیروهای متخصص و مورد نیاز بازار کار بی تاثیر نیست.
فرماندار خمین در اظهاراتی ضمن تشکر از رئیس مرکز و مسئولین مرکز آموزش فنی و حرفه ای خمین از توانمندی و عملکرد انجام شده اظهار خرسندی نمودند و عنوان داشت: امروزه در کشور ما نیازمبرم به مهارت آموزی از هر زمان دیگر بیشتر احساس میشودو مهارت آموزی باید فرهنگ سازی شودو برای افزایش آموزش های فنی و حرفه ای در بخش های مختلف پییگری های لازم از سوی متولیان صورت گیرد.
نصیری رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نیز در این دیدار به بیان دیدگاه ها ، نقش و رسالت آموزش فنی و حرفه ای در کاهش نرخ بیکاری و موانع و مشکلات پیش رو توضیحاتی را ارائه نمودند و در پایان پیشنهادات و راهکارهایی را مطرح نمودند .

نشانی

 اراک - خیابان قائم مقام نرسیده به میدان امام حسین (ع)

 

کد پستی 38177-9-3185

 

تلفن تماس: 3-32269001 (086)

آمار سایت

کاربران
2
مطالب
117
نمایش تعداد مطالب
22555

ما 74 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم