نظرسنجی

کدامیک اهمیت بیشتری نسبت به دیگری دارد؟
دفترچه 6 ماهه اول 1400
افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای گاز رسانی در استان مرکزی

همزمان با هفته ملی مهارت بختیاری فرماندار شهرستان اراک باحضور در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی با مدیرکل و کارکنان این اداره دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، نشست صمیمانه بختیاری فرماندار شهرستان اراک با مدیرکل و کارشناسان اداره آموزش فنی و حرفه ای  در هفته ملی مهارت به میزبانی این اداره کل برگزارشد فرماندار در ابتدای این نشست ضمن تبریک هفته ملی مهارت به کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی  اظهارداشت:ساختار مراکز آموزش عالی ما تربیت نیروی هایی است که متاسفانه آموزش های مهارتی عملی مورد نیاز را ندیده اند که پس از فراغت از تحصیل بعلت عدم فراگیری این آموزش ها در جذب بازار کار با مشکلات عدیده ای روبرو می شوند.

وی در ادامه افزود:اگر سیاستگذاری آموزشی به سمتی برود که جوانان به سمت مهارت آموزی رو آوردند بیشتر مشکلات اشتغال های ما در کشور ازبین خواهد رفت و این مهم با توسعه و رونق آموزش های فنی و حرفه ای درکشور میسر می گردد.

فرماندار شهرستان اراک اظهارداشت:طی چندین بازدید از مراکز آموزشی سطح شهرستان از نزدیک با توانمندها و تجهیزات آموزشی این مراکز آشنا شده ام و براین قضیه واقفم که حل مشکلات موجود در حوزه اشتغال با آموزش های فنی و حرفه ای محقق خواهدشد.

ایشان در ادامه با تاکید بر گسترش ارتباط فی مابین مراکز آموزش عالی با متولیان آموزش های مهارتی بلاخص آموزش های فنی و حرفه ای در کشور گفت:این موضوع از سوی وزارت های سمت و دیگر مسئولین کشوری و استانی به جد مورد توجه ویژه ای باید قرارگیرد.

نشانی

 اراک - خیابان قائم مقام نرسیده به میدان امام حسین (ع)

 

کد پستی 38177-9-3185

 

تلفن تماس: 3-32269001 (086)

آمار سایت

کاربران
2
مطالب
78
نمایش تعداد مطالب
66376

ما 123 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم