طی مراسمی با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای،معاون و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محلات از زحمات دلسوزانه مهدی مشفقی ،از همکاران بازنشسته این مرکز تقدیر شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل، در این مراسم منصور جلیلوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی با تاکید بر جایگاه و شأن کارمندان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به تلاشهای صورت پذیرفته در راستای اعتلای این جایگاه اشاره کرد و گفت: در فرهنگ ایران اسلامی، خداحافظی نقش بسیار پررنگ و اساسی دارد و اگر مهمانی وارد خانه شود موقع رفتن تا جلوی در، او را استقبال می کنیم و این یک رسم پسندیده ای است.
وی افزود: براین باوریم بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و آغازی برای زندگی با شیوه و ایده های جدید و امید است این دوران جدید از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این فرصت مغتنم را برای قدردانی از تلاشهای صادقانه و دلسوزانه کارکنان بازشنسته این مرکز دانست و اظهار داشت: شما عزیزدر کمال صداقت و درستکاری، بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذراندید و در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، خالصانه از هیچ کوششی دریغ ننمودید.
وی در پایان از زحمات ارزنده تمامی کارکنان به ویژه همکار پیشکسوت و بازنشسته با اهدای لوح قدردانی نمود.
در متن لوح آمده:
برادر گرامی جناب آقای مهدی مشفقی
سلام علیکم
چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگرخدمت گذاراندند و در جهت تحقق اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور , خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و باتوکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران سپردند . اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید شایسته است از زحمات بی دریغ و مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی درطول مدت خدمت,تشکر و قدر دانی نموده و توفیق روز افزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمایم, امید است در پرتو عنایات حق,همواره در کلیه شئون زندگی موفق و موید باشید.