index.jpg

طی دیدار دوجانبه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی با سلیمی نماینده مردم محلات،دلیجان در مجلس شورای اسلامی بر توسعه آموزش های مهارتی تاکید شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ،در این دیدار سلیمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش های فنی و حرفه ای از الزمات توسعه در کشور بمشار می آید افزود:در واقع در شرایط کنونی مراکز آموزش عالی ما فارغ التحصیلان سفید یا به گفته دیگر افرادی را تربیت می کنند که خودشان به تنهایی قدرت ایجاد اشتغال را نخواهند داشت و خروجی این مراکز متاسفانه به این صورت در حال حاضر می باشد.
ایشان در ادامه عنوان داشت: امروز این مراکز نیروی توانمند و با مهارت با درجه مهندسی تربیت وپرورش نمی دهند.چرا که فردی که مدارک معتبر در حد دکترا و مهندسی از مراکز آموزش عالی دریافت می نمایند به هیچ وجه نباید بیکار بمانند مهندس باید خود یک کارآفرین نمونه باشددر غیر اینصورت نمی توان گفت این فرد به درجه مهندسی رسیده است.
سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این موضوع که رسالت اصلی آموزش های فنی و حرفه ای تربیت مهندس متخصص و با مهارت است افزود:پرورش نیروهای ماهر، تکنسین و عملیاتی با عبور از دالان آموزش های فنی و حرفه ای میسر می گردد.

در ادامه این دیدار منصور جلیلوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی ضمن ارائه گزارشی از محتواهای آموزشی ارائه شده از سوی مرکز طی ادوار گذشته،اظهارداشت:این اداره کل با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در تربیت تکنسین های ماهر و متخصص با یاری فرمانداری و سایردستگاههای اجرایی شهرستان گام خواهد برداشت.

نشانی

 اراک - خیابان قائم مقام نرسیده به میدان امام حسین (ع)

 

کد پستی 38177-9-3185

 

تلفن تماس: 3-32269001 (086)

آمار سایت

کاربران
2
مطالب
96
نمایش تعداد مطالب
16314

ما 31 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم